Політика

Морально Україна вже перемогла у розв’язаній Росією війні – міністр оборони Латвії

Морально Україна вже перемогла у розв’язаній Росією війні – міністр оборони Латвії

Єдиним результатом війни, розв’язаної Росією, може бути лише перемога України, яка вже у цій війні перемогла морально, заявив в інтерв’ю телеканалу «Настоящее время» міністр оборони Латвії Артіс Пабрікс.

«Морально Україна вже перемогла, психологічно вже перемогла. Зараз перемога – питання технічне та питання того, наскільки швидко інші держави світу зрозуміють, що єдиним результатом цієї війни може бути перемога України. І ми знаємо, що ще не всі держави, навіть у Європі, так думають і кажуть, але така позиція країн-членів Європейського союзу та НАТО є дуже близькою до зради», – сказав міністр.

За його словами, Латвія засуджує країни, які не надають Україні військової та технічної допомоги у боротьбі з Росією, а чітка позиція та допомога Києву зараз визначить союзи та співпрацю між європейськими країнами у майбутньому.

Пабрікс, коментуючи зміну характеру війни, що перейшла від бойових дій до руйнування цивільної інфраструктури України, сказав, що це не змінює позиції союзників України.

Навіть якщо Росія вирішить застосувати ядерну зброю проти України, Захід не перестане допомагати їй боротися з агресією. Пабрікс додав, що європейські країни дадуть відповідь на такий можливий удар.

Артіс Пабрікс бере участь у щорічній Ризькій конференції з безпеки та зовнішньої політики, головною темою якої цього року стала війна в Україні. На конференції обговорюється стратегічна співпраця на регіональному та загальноєвропейському рівні, нова стратегічна концепція НАТО, гібридна загроза з боку Росії та інших країн, а також економічні санкції.


18 Червня

ІSW проаналізував останні кадрові зміни в Росії

Заява Державної служби України з етнополітики та свободи совісті щодо кампанії з маскування злочинів Російської Федерації проти релігійної свободи, гідності людини, прав віруючих

До Києва прибула голова Сейму Литви – вже провела зустріч зі Стефанчуком

Комунальну нерухомість у Київській області продадуть на аукціоні

«Це суперечить Статуту ООН і здоровому глузду» – Держдеп США про пропозицію Путіна щодо миру

Як приготувати корисні скраби для тіла в домашніх умовах: секрети краси

70% респондентів КМІС вважають, що Зеленський має залишатися президентом на час воєнного стану

Делікатеси для тварин: Київський зоопарк закупить овочі та фрукти

Африканська країна відкликала підпис під комюніке Саміту миру

17 Червня

Підрядник та інженер з технагляду завдали збитків громаді на Київщині

ВРП відсторонила суддю Верховного суду Князєва від посади через подання про звільнення

Кому подходят массивные колье: советы по стилю

Рада ЄС продовжила санкції проти РФ, запроваджені через анексію Криму

Глобальний саміт миру в Швейцарії практично став найважливішою дипломатичною подією за весь час російсько-української війни – Олександр Левченко

хто зможе отримати компенсацію за втрачене майно?

Працівників агросектору бронюватимуть від мобілізації на рік – в.о. міністра

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ