Політика

РФ збільшує кількість ракетоносіїв у Чорному морі

РФ збільшує кількість ракетоносіїв у Чорному морі

Про це розповідає NewsWeek

У суботу станом на 15:00 угруповання російського військового флоту в Чорному морі збільшилось із десяти до 14 ракетоносіїв, повідомив спікер оперативного командування «Південь» Владислав Назаров.

За його словами, загальна кількість готових до пуску ракет класу «Калібр» може перевищувати 30 одиниць.

Назаров також наголосив, що російське угруповання посилили також двома підводними човнами. Ситуація на Південнобузькому напрямку складна, проте повністю контролюється силами ЗСУ, зазначив він.

У Генштабі ЗСУ повідомили, що з початку поточної доби російські війська завдали 40 ракетних ударів та запустили 16 ударних безпілотників іранського виробництва.


17 Березня

ЄС підтримує ініціативу військової допомоги Україні на 40 млрд євро

Де живуть найзабезпеченіші пенсіонери у світі?

Вирішував питання щодо успішного отримання водійських прав: у Києві поліція викрила корупційну схему адміністратора ТСЦ

Угорщина продовжила санкції проти росії за умовами США

У Києві адміністратор МВС сприяв незаконному отриманню водійських посвідчень

Військовий збір у 2024 році: бюджет отримав 51,2 млрд гривень

Слідчі поліції Києва викрили двох працівників Держслужби з безпеки на транспорті в систематичному отриманні хабарів

В Черкаській області патрульні врятували велосипедиста під час епілептичного нападу

Дочка речника путіна вдруге вийшла заміж та народила дитину: зв’язки, статки та подробиці життя путіністки

Тариф на газ не зміниться до завершення опалювального сезону

Смертельна ДТП під Харковом: загинули водій та пасажирка

Павло Дуров підтвердив повернення до Дубая з дозволу французьких властей

Україна сформувала переговорну групу, закликаючи росію до миру

В Україні зафіксовано зростання цін на салатні овочі

Німецького громадянина, який служив в ЗСУ, екстрадують через зґвалтування

Чо Те Юл обговорив з Андрієм Сибігою долю північнокорейських військовополонених

БІЛЬШЕ НОВИН