Українська та американська делегації провели переговори у Маямі
У Флориді, США, відбулася зустріч між представниками України та Сполучених Штатів Америки. Переговори тривали майже дві години, під час яких сторони обговорювали актуальні питання двостороннього співробітництва.
Про це розповідає NewsWeek
Деталі переговорів у США
За підсумками переговорів спеціальний представник Дональда Трампа Стів Віткофф охарактеризував діалог з українською делегацією як продуктивний. Він відзначив позитивну атмосферу під час розмови та важливість подальшої взаємодії між державами.
Віткофф заявив: «Я оцінюю розмови з українськими представниками позитивно».
Наступні кроки спеціального представника США
Після завершення зустрічі у Маямі Стів Віткофф підтвердив, що вже завтра вирушає до москви для участі у запланованій зустрічі з володимиром путіним, яка має відбутися у вівторок. Цей візит стане продовженням обговорення міжнародних питань між США та російською федерацією.