Політика

Володимир Зеленський очолить українську делегацію на Генасамблеї ООН у США

Володимир Зеленський очолить українську делегацію на Генасамблеї ООН у США

Президент України Володимир Зеленський наступного тижня очолить українську делегацію під час офіційного візиту до Сполучених Штатів Америки для участі у сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй. Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий.

Про це розповідає NewsWeek

«Ми готуємось до Генасамблеї ООН, до поїздки української делегації найвищого рівня – на чолі з президентом України», – сказав Тихий.

Відкриття сесії Генасамблеї ООН та графік заходів

9 вересня розпочалася вісімдесята сесія Генеральної Асамблеї ООН. Традиційно під час тижня високого рівня, який цього року триватиме з 23 по 29 вересня, до Нью-Йорка з’їдуться керівники держав та урядів з усього світу. Очікується, що українська делегація братиме активну участь у ключових міжнародних зустрічах та обговореннях.

Можлива зустріч лідерів США та України

Напередодні державний секретар США Марко Рубіо висловив припущення, що президент США Дональд Трамп, ймовірно, проведе зустріч із Володимиром Зеленським під час перебування української делегації у Сполучених Штатах. Востаннє президенти України та США зустрічались 18 серпня: тоді у Білому домі відбулися переговори за участю європейських лідерів після саміту Трампа з путіним на Алясці.

Поділитись: