Новости Спорт

Динамо розгромило Бенфіку в Юнацькій Лізі УЄФА

Поделиться

У стартовому матчі Юнацької Ліги УЄФА київське «Динамо» приймало лісабонську «Бенфіку». Гра відбулася на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського, де на трибунах зібралося багато бажаючих підтримати молодих динамівців, повідомляє NW.

Гра розпочалася з атак підопічних Ігоря Костюка, який в день матчу святкував 46 день народження. І якщо спочатку голкіпер португальців рятував свою команду, то на 8-й хвилині і він був безсилий. Динамівці заробили штрафний удар поряд з кутовим прапорцем і Назар Волошин виконав подачу в центр штрафної, яку точним ударом головою завершив Антон Боль. 1:0!

Антон Боль відкрив рахунок

До кінця тайму в «Динамо» були моменти в Волошина і Попова, але вони не зуміли подвоїти рахунок. «Бенфіка» покладалася в першу чергу на навіси в штрафний майданчик, але впевнена гра Руслана Нещерета не дозволила португальцям створити щось небезпечне біля динамівських воріт.

В другому таймі «Бенфіка» намагалася атакувати, а динамівці відповідали гострими контратаками. Одна з них завершилась тим що португальці збили в своєму штрафному майданчику Самбу Діалло. Пенальті впевнено реалізував Володимир Бражко. 2:0!

Володимир Бражко зробив рахунок 2:0

Одразу після голу міг забивати Волошин, але Назар не зміг переграти голкіпера. Лісабонці відповіли своїм моментом, але Нещерет забрав м’яч після удару Камара. Який мав ще один момент, та знову врятував Нещерет, відбивши удар у верхній кут. Після чого динамівці провели класну контратаку, однак гол Боля не зарахували через офсайд. На 79-й хвилині ще одна контратака завершилась класним ударом Волошина в дальній кут. 3:0!

Назар Волошин робить рахунок 3:0

Через хвилину Самба Діалло встановив остаточний рахунок матчу. 4:0 впевнена перемога динамівців. Після матчу гравці подякували вболівальникам за підтримку, а потім привітали свого тренера з днем народження, підкидаючи його.

В іншому матчі нашої групи «Барселона» перемогла «Баварію» – 2:0.

Самба Діалло встановлює підсумковий рахунок 4:0

Юнацька Ліга УЄФА. 1 тур

«Динамо» – «Бенфіка» – 4:0 (1:0)

14.09.2021. Київ. Стадіон «Динамо» ім. Валерія Лобановського

«Динамо»: Нещерет – Бенедюк, Боль, Дячук, Вівчаренко – Бражко (Мельниченко, 90) – Н.Волошин (Слесар, 83), Царенко (Скрипник, 83), Яцик (К), Діалло (Танчак, 89) – Попов (Горбач, 83).

«Бенфіка»: Соареш – Жоау Томе, Антоніу Сілва, Араужу (К), Родрігеш – Нету (Мадейра Фелікс, 62), Євшенак, Коста Сантос (Еліос Матос, 84) – Н’Доур (Семеду, 46), Резенде (Жадон, 62 ), Роналду Камара (Гонсалвеш Невеш, 84).

Голи: Боль (8), Бражко (65, пен), Назар Волошин (79), Діалло (80)

Попередження: Волошин (48), Вівчаренко (50) – Араужу (16), Роналду Камара (81)

21 сентября

Варшава не признает российские выборы в оккупированном Крыму и ОРДЛО

“50-100 тысяч за некоторые отставки”: Разумков просит правоохранителей проверить слухи о подкупе нардепов