Новини Спорт

Філіппо Ганна – чемпіон світу з велоспорту

В бельгійській Фландрії відбувається чемпіонат світу з велоспорту. Сьогодні пройшла гонка з роздільним стартом у чоловіків, повідомляє NW.

На старт вийшло 55 спортсменів, серед яких українець Михайло Кононенко. Дистанція гонки склала 43,3 км. Боротьба за перемогу розвернулася між бельгійцем Воутом Ван Артом та італійцем Філіппо Ганною. І переможцем став італієць, який на часових відсічках програвав бельгійцю, але зумів накотити на фініш та вирвати перемогу. Таким чином, Ганна другий рік поспіль виграє «розділку» на чемпіонаті світу. За бронзу точилася ще запекліша боротьба. Данець Каспер Асгрен програв господарю траси Ремко Евенпулу лише 2 секунди. Михайло Кононенко замкнув топ-40. До речі ця гонка стала останньою в кар’єрі чотириразового чемпіона світу в даному виді програми – 36-ти річного німця Тоні Мартіна. Мартін став 6-м.