Новини Спорт

Філіппо Ганна – чемпіон світу з велоспорту

В бельгійській Фландрії відбувається чемпіонат світу з велоспорту. Сьогодні пройшла гонка з роздільним стартом у чоловіків, повідомляє NW.

На старт вийшло 55 спортсменів, серед яких українець Михайло Кононенко. Дистанція гонки склала 43,3 км. Боротьба за перемогу розвернулася між бельгійцем Воутом Ван Артом та італійцем Філіппо Ганною. І переможцем став італієць, який на часових відсічках програвав бельгійцю, але зумів накотити на фініш та вирвати перемогу. Таким чином, Ганна другий рік поспіль виграє «розділку» на чемпіонаті світу. За бронзу точилася ще запекліша боротьба. Данець Каспер Асгрен програв господарю траси Ремко Евенпулу лише 2 секунди. Михайло Кононенко замкнув топ-40. До речі ця гонка стала останньою в кар’єрі чотириразового чемпіона світу в даному виді програми – 36-ти річного німця Тоні Мартіна. Мартін став 6-м.

“Укрзалізниця” заявила про шалені збитки київської електрички

війська РФ націлились на Очеретине, удар ЗСУ по Луганську, що тепер із драмтеатром у Маріуполі

Ще щонайменше сім Patriot чи подібних систем ППО потрібні Україні для оборони – Зеленський

Росія розширює мовлення в окупації: як Україні «глушити» пропаганду?

Всеосяжний, справедливий і стійкий мир для України та всього світу має ґрунтуватися лише на Статуті ООН – Олександр Левченко

«Ще один приклад повної зневаги до людського життя» – в ООН відреагували на удар РФ по Дніпру