Новини Спорт

Ілля Ковтун завоював бронзу на Чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики

На чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики в японському Кітакюшю розіграли медалі у фіналі особистого багатоборства серед чоловіків. Єдиний українець, який змагався в цьому виді програми, – 18-річний Ілля Ковтун – завоював «бронзу» у своєму першому фіналі чемпіонату світу в кар’єрі, інформує NW.

Переможця визначали за сумою балів за виступи на всіх шести снарядах: у вільних вправах, на коні, кільцях, в опорному стрибку, на паралельних брусах та поперечині.

Новим абсолютним чемпіоном світу став китаєць Чжан Бохен. Він випередив олімпійського чемпіона Хашімото всього на 0.017 бала. Ковтун заробив оцінку 84.899, додавши більш ніж бал, порівняно з кваліфікацією. Цього результату вистачило, щоб посісти підсумкове третє місце.

Спортивна гімнастика. Особисте багатоборство, фінал:

1. Чжан Бохен (Китай) – 87.981

2. Дайкі Хашімото (Японія) – 87.964

3. Ілля Ковтун (Україна) – 84.899

19 Березня

Як приготувати швидкий весняний салат: прості й корисні рецепти

Дослідник розповів, як «шістдесятництво» підточувало тоталітарну радянську систему

у 2024 році на виборців у багатьох країнах чекатиме «потік брехні» та дезінформації

18 Березня

Росію можна зупинити лише силою – Олександр Левченко

У Києві безкоштовно стерилізуватимуть безпритульних тварин: адреси

Від Бєлгорода до Красноярська: хакерська група “Bo Team” атакувала ворога у кіберпросторі

Речником Повітряних сил ЗСУ призначили майора Іллю Євлаша

«Кожен пам’ятає свого Кузьму». Про фільм «Я, Побєда і Берлін» за повістю Андрія Кузьменка

ЦВК Росії порахувала 100% бюлетенів, у Путіна – 87,28%

Євросоюз не визнав вибори президента РФ на окупованих територіях України

У Києві зробили заяву про подання документів до шкіл: що потрібно знати

Українська мова витісняє «русский мир» з України

Україна сподівається на початок переговорів про вступ до ЄС у першій половині 2024 року – Шмигаль

через брак боєприпасів ЗСУ на Донбасі «відходять на другу та третю лінії оборони»

У Києві спалахнув новий скандал через забудову історичного ареалу

Як приготувати тефтельки: помилки, яких припускаються господині під час підготовки підливи