Новини Спорт

На чемпіонаті Європи з велоспорту відбулися гонки з роздільним стартом

В італійському Трентіно продовжується Чемпіонат Європи з велоспорту-2021. Сьогодні відбулись індивідуальні гонки на час у чоловіків та жінок, повідомляє NW.

Спочатку на старт вийшли жінки. Їм потрібно було подолати 22,4 км, в стартовому протоколі було 33 велосипедистки, серед яких і 2 українки. Чемпіонкою Європи стала Марлен Ройссер із Швейцарії, срібло в нідерландки Еллен Ван Дайк, бронза – у Лізи Бреннер з Німеччини. Серед українок кращою стала – Валерія Кононенко, яка посіла 6-те місце, якій до медалі не вистачило 49 секунд. Ганна Соловей стала 21-ю.

У чоловічій гонці стартувало 39 гонщиків, серед яких і 2 українці. За перемогу розгорнулася боротьба між господарем треку Філіппо Ганною, бельгійським талантом Ремко Евенпулом та чемпіоном Європи 2020 року – Штефаном Кюнгом з Швейцарії. Чемпіоном Європи в «розділці» став – Кюнг, срібло завоював Ганна, а бронзу – Евенпул. Призерів розділили 15 секунд. Українці виступили не дуже вдало, Михайло Кононенко став 27-м, а Олександр Головаш 31-м.

Чемпіонат продовжиться груповими гонками у жінок (11 вересня) та чоловіків (12 вересня).