Новини Спорт

Ще одне срібло Джими на Чемпіонаті світу з літнього біатлону

В Чехії на Чемпіонаті світу з літнього біатлону відбулись заключні гонки. Чемпіонат завершували гонками переслідування, інформує NW.

В юніорок найвищою з українок стартувала Ганна Скрипко на 8-му місці, але на жаль вона не змогла покращити свою позицію і поборотись за подіум, опустившись на 12-е місце, натомість на 8-е місце піднялась Христина Дмитренко.

В юніорів Дмитро Грущак стартував одразу за трійкою призерів, але піднятися в неї він не зміг, закінчивши гонку 11-им. Гарний прорив вдався Степану Кінашу, який стартувавши 14-им зміг відіграти 8 позицій і фінішував на 6-ій позиції.

І знову найкращою для нашої збірної вийшла жіноча гонка. Юлія Джима стартувавши на 5-ій позиції і програючи лідеру 38,5 секунд, завдяки чудовій стрільбі з останнього рубежу виходила лідером. Але на жаль за спиною Юлії була швидка чешка Маркета Давідова, яка перегнала українку на фініші, вигравши 0,8 с.

Завершували чемпіонат чоловіки. Найвище з українців стартував Віталій Труш, на 7-ій позиції і з відставанням від третього місця менше 15 секунд, але дуже низька швидкість не дала шансів Віталію поборотись за медалі, як підсумок 26-е місце на фініші. Найкраще з українських біатлоністів виступив – Денис Насико, який відіграв 12 позицій і піднявся з 23 на 11-е місце.

Україна на Чемпіонат світу в Нове-Мєсто завоювала 2 срібні медалі Юлії Джими, в супер-спринті та гонці переслідування.