Новини Спорт

Україна грає в нічию з Боснією і Герцеговиною

У Львові відбувся матч кваліфікації на Чемпіонат світу-2022 між збірними України та Боснії і Герцеговини, інформує NW.

Збірна України вийшла на матч тим самим складом що переміг Фінляндію, зі схемою 1-5-4-1: Пятов — Тимчик, Забарний, Кривцов, Матвієнко, Соболь — Ярмоленко, Степаненко, Шапаренко, Циганков — Яремчук.

На початку гри команди не сильно бігли в атаку, придивляючись до суперника. Однак на 15-й хвилині матчу Віктор Циганков по лівому увійшов у штрафний майданчик боснійців та прострелив на дальню стійку, де вже чекав Андрій Ярмоленко. 1:0!

Після пропущеного голу боснійці почали атакувати, а наші гравці вибігати в контратаки. Міг подвоювати рахунок Олександр Тимчик, але після прострілу Едуарда Соболя, Олександр не зумів переграти воротаря боснійців, який відбив удар нашого захисника. Ще через декілька хвилин головою пробивав Циганков, однак він не влучив у ворота. Перед перервою були шанси зрівняти рахунок у гравців збірної Боснії і Герцеговини, але їхні удари самовіддано блокували наші захисники.

На початку другого тайму українська збірна могла подвоювати рахунок, але наші гравці змарнували 2 виходи віч-на-віч з воротарем. Спочатку Тимчик, а потім Яремчук не влучили у ворота. Боснійці могли зрівнювати рахунок на 69-й хвилині, проте Пятов витягнув удар Джеко з під поперечини. Однак на 77-й хвилині боснійці зрівняли рахунок, Стеванович віддав точний пас на Ахмедходжича, який випередив Матвієнка і точно пробив в дальній кут воріт. 1:1!

Гравці збірної України пішли в атаку, щоб спробувати забити переможний м’яч. І в компенсований до другого тайму час, наші футболісти заробили небезпечний штрафний удар, майже на лінії штрафного майданчика. Але Олександр Зубков пробив прямо в стінку. Збірна України грає 6 раз в нічию в 7-ми турах.

Вирішальний матч відбору наша збірна проведе 16-го листопада у боснійській Зениці.