LifeStyle

Бідність — це чудовисько! Ось чому так важко вирватися і чому не треба звинувачувати себе у цьому

Бідність — це чудовисько! Ось чому так важко вирватися і чому не треба звинувачувати себе у цьому

Бідність — це павутина, яке огортає людину і заважає рухатися. Бідність — це болото, яке засмоктує дедалі глибше. Вирватися з бідності — недарма так кажуть. Вириваються з трясовини, з лап чудовиська. Скромна тиха бідність — це чудовисько, яке не відпускає жертву, інформує KURAZH.

І всі похвали бідності брехливі. Це похвали хвороби. Адже хвороба теж багато чого вчить і робить скромним, терплячим, тихим. Сил немає чинити опір і гніватися. Їх пожерла хвороба. Яку нема чого хвалити і закликати інших наслідувати приклад.

Бідолашна людина має набагато менше шансів на щастя та удачу. І багатій Крістіан Купер чесно сказав, що досяг успіху завдяки чудовому збігу обставин. Так, він докладав зусиль. Навчався. Мріяв. Шукав контактів із корисними людьми. Ставив цілі та досягав їх.

Так, він усе це робив. Але сотні його знайомих бідних молодиків теж робили це. Вони так і згинули у злиднях. А він урятувався.

Це як людина, яка кілька годин провела у крижаній воді і таки врятувалася. А потім розповідає, що вона плила щосили і сподівалася. Ось і врятувалася. Але сотні інших поруч теж пливли щосили! І також хотіли жити. Але їм не пощастило, от і все. Тому що вижити в крижаній воді бідності і врятуватися — це милість згори або везіння, як хочете, так і називайте.

Бідолашному не прощаються помилки. Навіть не помилки, а дрібні проблеми та труднощі, на які забезпечена людина не звертає уваги. У бідного немає рятувального кола чи жилету.

Зламався телефон — це потрясіння, бо на новий немає грошей. Їх треба зайняти під відсотки. І всі сили, вся увага спрямована не на досягнення успіху, а на те, щоб знайти гроші на банальний телефон.

Захворів зуб — і це стало величезною проблемою. Потрібно шукати гроші на лікування або шукати безкоштовну клініку, витрачати час, сили, нерви. Треба постригтися, щоби піти на співбесіду, — треба шукати дешеву перукарню та гроші.

Черевик порвався, — прикра дрібниця. А для бідного — це стрес та збитки. Мозок не про успіх думає, а про черевик, правда? Навіть покупка їжі — вона забирає сили та час. Треба вибирати все найдешевше та ситне. Не можна просто брати з полиці продукти, що сподобалися.

Дрібні події життя для бідної людини — це стрес. Страх та тривога. Крижана вода, болото, чіпкі щупальця чудовиська. І тому легко давати поради: “просто пливіть до мети!” — плисти на яхті — це одне. Плисти самому без плавзасобів у непроглядній темряві — це інше.

Тому так важко вибратися з бідності без допомоги згори. Без щасливого збігу обставин. І чесні мільярдери, котрі врятувалися, чесно це визнають. Вони нічого не досягли б без милості долі, яка надсилала їм шанси.

І що можна робити у злиднях для свого порятунку?

– Не чекати порятунку від інших. Інші можуть допомогти, надати шанси, але врятувати від злиднів вони не можуть. Просіть рятувальний круг, а не яхту.

– Не картайте себе. Ви дійсно в гіршому становищі, ніж ті, хто дає вам поради та вказівки “перебудувати мислення” та “рухатися до мети”. Найменша перешкода може вас потопити. І найменший успіх — вже привід радіти та хвалити себе. Те, що ви не потонули — вже є успіх.

– Моліться про допомогу згори. Заклики у думках — це знак “SOS”, який ви надсилаєте. Думкові заклики працюють. Небеса їх чують і посилають потрібних людей, або люди чують за допомогою рудиментарної телепатії, що збереглася з давніх-давен, — це неясно. Зрозуміло, що заклик допомоги буде почутий. Можливо буде. Тому надсилайте його. Гинуть частіше ті, хто не надсилає сигнал “SOS”.

Вирватися з лап чудовиська важко. Але спочатку треба визнати, що чудовисько є. Що виною всьому не ваша лінь і повільна ходьба, а в’язке болото. І немає у вас права на помилку — тому що немає ресурсу для її виправлення.

Прокляття бідності можна зняти, позбутися його. Це важкий шлях. Одиниці рятуються. Але рятуються! І ви будете серед переможців, це можливо, якщо зрозумієте глибину проблеми і навчитеся бачити шанси. А найголовніше — перестати себе звинувачувати. Ви вийшли у бій беззбройним. Але все одно можете перемогти Голіафа, якщо буде милість згори і особиста мужність.


25 Лютого

робимо «можливе і неможливе» для прориву, «план-2024 вже є»

У Києві перейменували важливу магістраль: що потрібно знати мешканцям

Війна завершиться або поразкою путінізму, або крахом діючої системи міжнародних відносин та безпеки – Олександр Левченко

«Він – і сподвижник, і митець». Яким був майстер петриківського розпису Федір Панко

Україна та Італія підписали угоду про гарантії безпеки – Зеленський

«ви знаєте, що нам потрібно, і розумієте, що потрібно вчасно»

У Києві надовго змінять проїзд багатьох маршрутів транспорту: список

говорили про безпекову угоду і виробництво зброї

24 Лютого

Поліція Києва переказала 3,2 млн грн – одноденний заробіток усіх своїх працівників – на легендарні Sea Babies

“Зростання та вага визначають тривалість життя”: Ось яка комплекція сприяє довгому та здоровому життю

Завод Міноборони України та стадіон “Авангард” оцінили для передачі в оренду

Україна підписала угоду про співробітництво у сфері безпеки з Канадою – Зеленський

Друга річниця великого вторгнення Росії. В Україні вшановують загиблих і нагадують про полонених

Зеленський записав звернення у Гостомелі

Смертельна ДТП сталася у Київській області (ФОТО)

брак військової допомоги підштовхує армію України до «складних» рішень щодо оборони та контрнаступу

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ