LifeStyle

Чому жінки в захваті від поганих хлопців

Чому жінки в захваті від поганих хлопців

Любов до “поганих” викликає подив як у самих дівчат, кому подобається такий тип чоловіків, так і у добрих хлопців. Кавалери щиро не розуміють, чому замість їхньої турботи та кохання дівчина обирає партнера, який явно не налаштований на серйозні стосунки. Що саме спонукає жінок робити вибір у бік таких чоловіків, передає KURAZH.

Все родом із дитинства

Причиною вибору таких чоловіків можуть бути наслідки дитячо-батьківських відносин, де мав місце тиранічний союз або спостерігалися аб’юзивні відносини, в яких тато жорстоко ставився до мами. В такому разі дівчинка з великою ймовірністю повторить той самий сценарій і шукатиме саме поганих хлопців для побудови стосунків.

Крім обстановки вдома, яка може бути спокійною, на таке сприйняття нерідко впливає і середовище, в якому росте дівчинка.

Подруга, яка перебуває у стосунках з аб’юзером, сусідка, яка багато років живе з жорстокою людиною, — все це може сприйматися як норма, якщо спостерігається довкола себе.

Підміна понять

Нерідко жінками добрі хлопці ототожнюються із слабохарактерністю. А от із поганими — безпечністю, адже, зазвичай, вони дуже самовпевнені і можуть постояти не лише за себе, а й за другу половину. Але, це помилкове судження. Дівчата, які доброту приймають за слабкість, помиляються, думаючи, що у добрих чоловіків відсутній характер, немає готовності заступитися за близьких у певних ситуаціях. Навпаки, погані чоловіки часто орієнтовані на себе, і турбота про вас буде стояти не першому місці.

Ілюзія казкових відносин

Формування більшості понять йде з раннього дитинства. Безліч казок і фільмів романтизують образ негативного героя, який, незважаючи на зло, заради коханої готовий піти на все.

Таким чином, на підсвідомості дівчаток відкладається картинка поганого хлопчика, який бореться з усім світом, долає будь-які складнощі, але заради коханої готовий згорнути гори. Насправді подібних стосунків не буває, а такі романтичні супергерої існують лише у кіно та на сторінках книг.

Любов до гострих відчуттів

Деякі дівчата не можуть без драми. У нормальних стосунках їм нудно. Їм потрібні емоції, скандали, емоційні гойдалки та адреналін, який вони отримують, будучи поруч із поганими хлопцями. Зазвичай, причини вибору таких чоловіків зумовлені проблемами з дитинства, де батьки не мали здорової моделі стосунків.

Відчуття внутрішньої свободи

“Ти ж хороша дівчинка”, “Хороші дівчатка повинні / не повинні…” — зазвичай, дочкам з дитинства так кажуть, умовляючи бути гарною і відповідати всім правилам виховання.

Суворі батьки, особливо перегинають ціпок, і у віці 17-19 років у дівчини трансформується бажання порушувати всі заборони та звільнитися від обмежень, які так довго накладалися. Зв’язок із поганим хлопцем — один із варіантів втілення такого внутрішнього бунту. У таких чоловіків, зазвичай, відсутні внутрішні гальма, що дуже приваблює тих, кого постійно обмежували.


14 Червня

Як укріпити нігті в домашніх умовах: секрети краси

«Економічне бронювання» від мобілізації: що пропонує новий законопроєкт

Держдепартамент не причетний до публікації «Текстів» – посольство США в Україні

Грошова допомога сім’ям загиблих військових: які виплати нараховують в Київській області

Україна готує підписання безпекових угод ще з 10 країнами – Зеленський

13 Червня

У Подільському районі утворився “водоспад”: столична влада пояснила причину

Президент повідомив про підписання безпекової угоди між Україною та Японією

як курорти окупованого півдня зустріли літо-2024

Перед самітом у Швейцарії Китай проштовхує свій мирний план – Reuters

Посла Вірменії в Білорусі викликали до Єревана

Вперше за 30 років: як столична влада пояснила затоплення вулиць

В Італії стартує саміт «Групи семи» (G7), сьогодні говоритимуть про Україну

Як зменшити розширені пори: 5 активів у косметиці, які допоможуть зробити шкіру гладкою

помічник держсекретаря США про стан української енергетики

Міноборони Канади повідомило про відправку до України бронемашин канадського виробництва

На Київщині викрили великий підпільний алкогольний цех: що відомо

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ