LifeStyle Мнение Новости Страна

День святого Николая: лучшие бюджетные подарки детям

Поделиться

День святого Николая: лучшие бюджетные подарки детям

В отличие от других зимних праздников, День святого Николая отличается тем, что принято дарить более традиционные подарки детишкам, в особенности – книги. Вашему вниманию представляем топ-3 новых книг, которые стоит подарить ребенку (укр.).

Нокс: крізь свідомість

Видавництво: «Зелений пес»; вартість: від 120 грн

Часом здається, що обставини занадто складні і виходу немає. Книга автора-дебютанта Антона Хуснутдінова доводить, що справжні почуття руйнують будь-які стіни, навіть якщо це зачарований замок. Темна магія, кайдани і підземні лабіринти, – це все не перешкоди для Нокса, маленького, але сильного духом білого чоловічка з глибокими готичними очима. Більше того – читачі можуть споглядати його пригоди у AR! Доповнена реальність і доступна ціна роблять цю книгу «must-buy» на Миколайчика для вашого чада. Завдяки сучасній технології користувачі практично будь-якого девайсу можуть спостерігати як Нокс знаходить вихід з усіх труднощів, що випадають на його долю. Зрештою, кохання перемагає і лампова кінцівка залишить вас зворушеними надовго, а видовищна графіка зацікавить навіть наймолодших читачів. Для мене особисто ця історія стала настільною і слугує доказом не лише художньої обдарованості молодого покоління, а й комп’ютерної грамотності, – усе програмне забезпечення, яке пов’язане з книжкою автор розробив власноруч.

Маленький ревізор Дамсі АБВ

Видавництво: Snowdrop; вартість: від 150 грн

Авторка й відомий ревізор Ольга Фреймут виклала свій досвід виховання трьох дітей у цьому інтерактивному зошиті-посібнику з наліпками, де покроково маленьке сонечко Дамсі допомає діткам робити перші кроки в математиці, літературі, етикеті й астрономії. Цей «маленький ревізор» – вигаданий персонаж й майже член сім’ї Ольги, невимушено, але наполегливо вчить дітей охайності і як бути добрішими, щоб діти навіть не підозрювали, що вони вчаться. Ця прекрасна книжка перетворює педагогічну рутину на веселу гру.

Пригоди Тома Сойера

Видавництво: «Рідна мова»; вартість: від 120 грн

Чи є повість відоміша, ніж класика про хлопчика-шибайголову, який старається мирно, на його думку, зростати у Сполучених Штатах у XIX ст. Марк Твен створив дійсно безсмертну історію про дитинство і веселе, в той же час важке, небезпечне життя у країні до Громадянської війни. Рабство процвітало, злочинці знаходили заробіток будь-де разом із порядними людьми, а індустріальним бумом ще навіть й не пахне. Перевидання від «Рідної мови» порадує кольоровими ілюстраціями (адже це єдине видавництво, яке має ліцензію на публікацію коміксів DC в Україні) й твердою палітуркою за доступною ціною, щоб абсолютно усі читачі могли насолодитися звичною книгою в еру цифровізації і повального переважання електронного контенту над друкованим.

Тож, у підсумку, можна сказати, що найліпший подарунок – усе таки книга, особливо, коли майже будь-хто може собі її дозволити, що й доводять представлені видання. Усі вони видрукувані в Україні, тож підтримуймо вітчизняних видавців і купуймо українське! Книжки можна легко відшукати у книгарнях та в інтернеті.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що прем’єр-міністр України анонсував створення електронної бібліотеки.


  18 апреля

  Украина за год увеличила импорт бананов более чем на 15%

  Киев остается в красной ковидной зоне

  Цены на яблоки за год выросли почти на 18%

  Настя Каменских показала, как выглядела до похудения

  Картофель с начала года подорожал на 20%

  НАБУ пообещало новые разоблачения по расследованиям коррупции в “Укрзализныци”

  Енин озвучил фамилию российского дипломата, которого выдворят из Украины

  Елизавета II одолжила Кейт Миддлтон украшение, подаренное ей на свадьбу

  COVID-паспорта для путешествий в Европу: Украина будет сотрудничать с ЕС по совместимым цифровым сертификатам

  В Украине за год подорожали антибиотики: какие цены

  Зеленский пригласил представителей итальянских политсил лично посетить Донбасс

  Необычные хобби знаменитостей: что коллекционируют звезды

  Кулеба завтра предложит ЕС шаги для поддержки Украины на фоне эскалации на Востоке

  “Хорошо знаем методы РФ”: Кулеба заявил о поддержке действий Чехии по “делу Врбетице”

  В США рекомендуют авиакомпаниям осторожнее летать над РФ и Украиной

  В Украину возвращается потепление, но с дождями, грозами и сильным ветром

  БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ