LifeStyle

Риси, які видають невдах

Риси, які видають невдах

Мова тіла є потужним способом комунікації, який може виражати багато більше, ніж слова. Вона може викрити наші сумніви, невпевненість у собі або нездатність взаємодіяти з іншими людьми. Деякі звичні дії можуть ставити нас у незручне положення в очах інших людей, інформує KURAZH.

Пропонуємо розглянути шість таких ситуацій і дізнатися, як їх можна виправити.

Слабо тиснуть руку

Мабуть, перша дія, яку ви робите під час знайомства. Слабкий потиск рук може показати, що ви не впевнені в собі або не зацікавлені в спілкуванні з іншою людиною. Щоб виправити цю проблему, намагайтеся тримати руку прямою та міцно стискати кисть співрозмовника. Але пам’ятайте, що занадто сильний потиск рук може здатися агресивним.

Невдахи постійно дивляться на годинник

Постійно дивлячись на годинник або екран телефону, ви можете дати співрозмовнику сигнал, що не надто впевнені, що ви робите, а це вже може створювати напругу під час розмови. Спробуйте залишити свій телефон або годинник у сумці чи кишені, щоб не було спокуси перевіряти час занадто часто. Якщо ви все ж таки повинні стежити за часом, то намагайтеся робити це непомітно і не відволікатися від розмови.

Часто кивають і з усім погоджуються

Часте кивання головою може показати співрозмовнику бажання догодити, а також невпевненість у собі та небажання, боязнь висловити власну думку. Щоб раптом не здатися підлизою, намагайтеся тримати голову прямо і робити тільки впевнені та усвідомлені рухи головою.

Невдахи часто тримають руки схрещеними

Схрещені руки можуть показати ваше небажання спілкуватися або навіть агресивний настрій. Такий жест часто відображає невпевненість та замкнутість. Щоб виправити цю проблему, намагайтеся не вставати в захисну позу та більше жестикулювати. Так спілкування з вами не тільки не викликатиме негативних емоцій, навіть навпаки — розмова поллється жвавіше. Отже, шансів створити гарне враження додасться.

Поправляють волосся

Якщо людина постійно поправляє волосся і прибирає його за вуха, потім розправляє і знову робить те саме, це не тільки видає нерішучість і невпевненість у собі, а й просто дратує. Намагайтеся тримати руки під контролем і не торкатися волосся під час розмови. Особливо коли ви спілкуєтесь із кимось новим.

Ходять згорбленими

Погана постава може зіпсувати імідж будь-кому. Навіть людина з величезними сумами на рахунку та сотнями підлеглих може виглядати останньою невдахою, якщо ходитиме згорбленою або сутулою. Потрібно не забувати висловлювати впевненість у собі невербально: розправляти плечі та витягуватись вгору. Якщо подібне здається вам не найпростішим завданням, можна відвідати тренера з фізичної культури або масажиста для виправлення постави.

Всі ці, здавалося б, звичайні дії можуть видати у вас невдаху, але благо це непорозуміння можна виправити. Намагайтеся стежити за своєю мовою тіла.


14 Червня

Грошова допомога сім’ям загиблих військових: які виплати нараховують в Київській області

Україна готує підписання безпекових угод ще з 10 країнами – Зеленський

13 Червня

У Подільському районі утворився “водоспад”: столична влада пояснила причину

Президент повідомив про підписання безпекової угоди між Україною та Японією

як курорти окупованого півдня зустріли літо-2024

Перед самітом у Швейцарії Китай проштовхує свій мирний план – Reuters

Посла Вірменії в Білорусі викликали до Єревана

Вперше за 30 років: як столична влада пояснила затоплення вулиць

В Італії стартує саміт «Групи семи» (G7), сьогодні говоритимуть про Україну

Як зменшити розширені пори: 5 активів у косметиці, які допоможуть зробити шкіру гладкою

помічник держсекретаря США про стан української енергетики

Міноборони Канади повідомило про відправку до України бронемашин канадського виробництва

На Київщині викрили великий підпільний алкогольний цех: що відомо

Уряд Великої Британії анонсував понад 280 млн євро допомоги Україні

12 Червня

Мешкав із жінкою та систематично ґвалтував її доньок: як суд покарав ґвалтівника

припинення вогню, яке залишить за Росією окуповані території, буде «нагородою за агресію»

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ