LifeStyle

Як відчути себе переможцем: поради психолога

Як відчути себе переможцем: поради психолога

Ми іноді відчуваємо, що знесилені, нездатні рухатися далі, втратили віру в себе та власні сили. Українська психологиня Наталя Холоденко поділилася дієвою технікою, яка допоможе з першого разу відчути стан переможця.

Про це повідомляє KURAZH з посиланням на elle.ua.

Насправді людині не так багато треба, щоб озлобитися і почати вірити в те, що світ налаштований проти неї. Достатньо постійної самокритики та токсичних думок у стилі: «Я — невдаха», «Моє життя безглузде», «Інші люди успішні, а я — ніхто», щоб будь-яка симпатична дівчина перетворилася на енергетичного вампіра.

І питання не в тому, які в неї невдачі, що і в який момент у її житті «пішло не так» чи яка з її подруг досягла більших кар’єрних успіхів. Річ виключно в тому, що саме ця дівчина думає про себе, які в неї почуття в цей момент та які вона має цілі!

Тому важливо себе цінувати, підбадьорювати та хвалити за кожне, навіть маленьке зусилля. Зараз як ніколи важливо любити й дякувати.

Якщо почати працювати над стосунками із самим собою, за один день можна перевернути життя. Звісно, це не завжди просто. Пам’ятаєте правило про те, що 50% вашого успіху залежить від того, з ким ви спілкуєтеся? Так от, воно не працює, якщо ви й далі зосереджуєтеся на власних невдачах. Люди як розсіл: помістіть у нього огірок, і він стане солоним.

Усе, що є у житті сьогодні, — це відображення нашої внутрішньої релігії. У що віримо, що вважаємо можливим — те й відбувається! Тому важливо зосереджуватися на успіхах, підсвічувати увагою все позитивне, вміти святкувати свої, нехай маленькі, але перемоги.

Отож, усміхніться сонцю за вікном, квітам чи дереву в парку. Подякуйте своєму серцю, мозку, рукам чи хоча б офіціанту, який приніс вам смачну каву. Згадайте, що хорошого останнім часом трапилося у вашому житті, підмітьте кожен момент, де ви зробили «саме те» і дуже вчасно. Можете також попрактикуватися із дзеркалом: подивіться на своє відображення і скажіть: «Яка ж я молодець!» (повторюйте 2-3 рази на день).

Якщо ви все правильно зробите — зможете відчути це буквально відразу на рівні тіла: спина стане рівнішою, плечі мимоволі розправляться, на обличчі з’явиться усмішка. Не чекайте, що хтось інший пам’ятатиме, що ви молодець, чи хвалитиме вас за успіхи. Потрібно самотужки підтримувати у собі цей стан переможця кожного дня.


12 Червня

Мешкав із жінкою та систематично ґвалтував її доньок: як суд покарав ґвалтівника

припинення вогню, яке залишить за Росією окуповані території, буде «нагородою за агресію»

США планують розширити санкції, щоб обмежити продаж чіпів Росії – ЗМІ

Кількість учасників мирного саміту у Швейцарії зменшується – дипломати ЄС

Витрати на ремонт доріг в одному з районів столиці завищили майже на мільйон гривень

Польща «рішуче підтримує» офіційне запрошення Україні вступити в НАТО 

Дві партії з репутацією «друзів Путіна» бойкотували виступ Зеленського в бундестазі

Графіки відключення світла на 12 червня оновили: обмеження у Києві та області

На саміті G7 будуть оприлюднені нові заходи покарання Росії – Білий дім

11 Червня

У Києві поліція викрила наркобізнес з мільйонним запасом психотропів

звільнення Найєма і конференція із відновлення у Берліні

Україна отримає доступ до перших 1,5 млрд євро доходів від активів Росії у липні

Попри широкомасштабне російське вторгнення, Україна є цікавим ринком для багатьох компаній – Олександр Левченко

Шольц і Зеленський прокоментували результати виборів у ЄС та їхній вплив на Україну

до кінця червня Україна отримає 1,9 мільярда євро за планом Ukraine Facility

Шахрайська схема: жертвами можуть стати родичі військових

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ