В Україні розпочали серійне виробництво дронів-перехоплювачів для боротьби з “шахедами”
В Україні стартувало серійне виробництво дронів-перехоплювачів, призначених для ефективної протидії ворожим безпілотникам типу “шахед”. Технологію передачено трьом вітчизняним виробникам, а ще одинадцять підприємств активно готують свої виробничі потужності для випуску цих систем.
Про це розповідає NewsWeek
Можливості української розробки Octopus
Дрон-перехоплювач під назвою Octopus був створений за участю Збройних сил України та вже довів свою ефективність у реальних бойових умовах. Ця технологія дозволяє виявляти та знищувати “шахеди” навіть у складних умовах — вночі, під впливом радіоелектронного глушіння та на малих висотах, що значно підсилює захист українського неба.
“Запускаємо перехоплювачі в серійне виробництво, аби вони якнайшвидше стали на захист українського неба”, — написав Шмигаль.
Від інновації до серійного виробництва
Міністерство оборони наголосило на відкритому форматі співпраці з українськими виробниками. Такий підхід дозволяє оперативно впроваджувати новітні технології у серійне виробництво та швидко підсилювати обороноздатність країни. Ініціатива спрямована на те, щоб інноваційні розробки якомога швидше переходили у статус бойових рішень, які реально працюють на захист держави.