Росія атакувала енергетичний об’єкт ДТЕК на Одещині: значні пошкодження та наслідки
У ніч на 4 листопада російські військові здійснили масований удар по енергетичному об’єкту компанії ДТЕК в Одеській області. Напад спричинив суттєві руйнування, і наразі триває підготовка до проведення ремонтних робіт.
Про це розповідає NewsWeek
Наслідки атаки та поточна ситуація
За інформацією Групи ДТЕК, енергетики розпочнуть відновлення інфраструктури відразу після отримання дозволу від військових та рятувальних служб. Представники компанії наголошують, що об’єкт зазнав значних пошкоджень, тож ремонт може тривати тривалий час.
“Енергетики почнуть відновлювальні роботи одразу після отримання дозволу від військових та рятувальників. Пошкодження значні. Ремонт потребуватиме часу”, – зазначили в ДТЕК.
Пошкодження інфраструктури та реакція влади
Одеська обласна прокуратура повідомила, що цієї ночі збройні сили рф масово атакували місто Ізмаїл ударними безпілотниками. В результаті ударів постраждали об’єкти портової та енергетичної інфраструктури регіону. За словами начальника Одеської обласної військової адміністрації Олега Кіпера, внаслідок обстрілів виникли пожежі, пошкоджено виробничі споруди, обладнання та дорожнє покриття. Водночас жертв та постраждалих внаслідок атаки немає, електропостачання для населення не було відключено.


Одеська ОВА наголосила, що служби оперативно реагують на наслідки обстрілів, а енергетики готові розпочати відновлювальні заходи одразу після дозволу відповідних служб.