Події У фокусі

росія атакувала Україну 112 дронами: удари зафіксовано у 17 населених пунктах

росія атакувала Україну 112 дронами: удари зафіксовано у 17 населених пунктах

У ніч на 4 вересня російська федерація завдала масованої атаки по території України, використавши 112 безпілотників різних типів. Сили протиповітряної оборони змогли знешкодити 84 ворожі повітряні цілі.

Про це розповідає NewsWeek

Результати роботи ППО та наслідки обстрілів

За інформацією Повітряних сил Збройних сил України, станом на 09:00 ранку було збито або подавлено 84 безпілотники-камікадзе типу Shahed, а також дрони-імітатори, які російські війська використовували для маскування основної атаки. На півночі, півдні та сході України активність ворожих БпЛА була найбільш інтенсивною.

“Станом на 09.00, протиповітряною обороною збито/подавлено 84 ворожих БпЛА типу Shahed і дронів-імітаторів різних типів на півночі, півдні та сході країни”, – йдеться у повідомленні.

Попри ефективну роботу ППО, зафіксовано влучання 28 ударних дронів по 17 локаціях України. Крім того, уламки збитих безпілотників впали ще на п’яти об’єктах, що також призвело до пошкоджень.

Постраждалі регіони та масштаби руйнувань

Внаслідок масованої атаки найбільше постраждала Одеса. У місті виникла пожежа у складському приміщенні, а також було пошкоджено вантажний автомобіль.

На Харківщині удари по населених пунктах Чугуївського та Лозівського районів спричинили масштабні пожежі. Окрім матеріальних руйнувань, є інформація про постраждалих серед цивільного населення.

Загалом атака вкотре засвідчила, що росія продовжує застосовувати тактику масового використання дронів для нанесення ударів по критичній інфраструктурі та мирних містах України.


5 Березня

Дрон на оптоволокні “Пташка” допущено до експлуатації у ЗСУ

Орбан погрожує примусити Україну відновити транзит нафти «Дружба»

На Балі підтвердили: понівечені останки належать українцю

Хмельницький військовий отримав 15 років за державну зраду

Кабмін встановив критерії зон ризикованого землеробства для підтримки фермерів

Посольство перевіряє інформацію про зобов’язання до повернення 91 українця в Польщі

200 звільнених із полону: серед них оборонці Маріуполя

ЗСУ знищили над Чорним морем протичовновий вертоліт Ка-27

Рютте: НАТО підтримує операцію США проти Ірану, не розкривають статтю 5

Обмін полоненими: росія і Україна повернули по 200 осіб

Країни Перської затоки здивовані допомогою України у протидії дронам

Бригади ТрО переходять на уніфіковану структуру з посиленою безпілотною складовою

Незвичний вирок у справі депутата з Черкащини Похольчука: добровільне визнання корупції без гучних доказів — ЗМІ

Пожежа на Хмельниччині: загинули жінка та троє дітей

На кордоні з Польщею виявили ввезення BMW X5 під виглядом гуманітарної допомоги

Зеленський: Україна відкрита до обміну зброєю та технологіями

БІЛЬШЕ НОВИН