Думка Країна Події Права людини Публікації У фокусі

Известного адвоката и общественного деятеля правоохранители признали потерпевшим от незаконных действий дочери экс-нардепа Стояна, который голосовал за языковой закон «регионалов»

Поділитись

Известного адвоката и общественного деятеля правоохранители признали потерпевшим от незаконных действий дочери экс-нардепа Стояна, который голосовал за языковой закон «регионалов»

Користуючись зв’язками батька, екс-«регіонала» й «тушки» Олександра Стояна, його дочка, Катерина Стоян, системно шантажує відомого адвоката й громадського діяча.

Як стало відомо NW, «мажорка» з родини нардепа шістьох скликань і колишнього профспілкового боса, три роки тому подала позов до суду на колишнього чоловіка, відомого столичного адвоката й громадського діяча. Позов мав фіктивний характер. Його головно метою було: вчинити психологічний тиск на колишнього чоловіка, щоб змусити його відмовитися від власного сина.

Зрозумівши, що програє суди, дочка Стояна ініціювала проти адвоката брудну інформаційну кампанію, знищуючи його репутацію як професійного адвоката і громадського діяча.

Під час журналістського розслідування вдалося з’ясувати, що дочка-«мажорка» працює у київському п’ятизірковому готелі HYATT, на роботу в який вона потрапила завдяки протекції свого впливового, на той час, батька, Олександра Стояна. Як стверджують її колишні колеги, вона змусила багатьох із них звільнитися, оскільки вони не могли підлаштуватися під неї, під її мажорські повадки. А завдяки впливовому батькові, Катерині Стоян усе вибачалося. Більше того, використовуючи зв’язки батька, «мажорка» нещодавно намагалася обійняти посаду свого колишнього керівника.

Враховуючи інформаційний тиск, який шкодить діловій репутації, й погрози від дочки екс-«регіонала», адвокат звернувся стосовно неправомірних дій «мажорки» до правоохоронних органів із заявою. Зараз відкрито кримінальне провадження, правоохоронці виконують слідчі дії, а адвоката визнано потерпілим від протизаконних дій дочки Стояна.

Під час журналістського розслідування, редакції вдалося з’ясувати, що дочки Олександра Стояна постійно конфліктують зі своїми чоловіками. Так чоловік старшої доньки Стояна від першого шлюбу, Аннети, безслідно зник у той період, коли Олександр Стоян був при владі. Як стверджують чутки, ця родина з ним розправилася фізично, лишивши сиротою, старшого онука Олександра Стояна.

Також, під час журналістського розслідування, вдалося з’ясувати, що Олександр Стоян – колишній народний депутат шістьох скликань. «Тушка» – у 2005 р. перейшов з «Нашої України» в Партію регіонів. До 2005 р. очолював Федерацію профспілок України. Тому вважався «профспілковим босом регіоналів». У 2012 році у складі Партії регіонів проголосував за скандальний закон «Про засади державної мовної політики», який суперечив Конституції України й був спрямований на знищення української мови.

Під час своєї каденції як голови Федерації профспілок України, неодноразово був помічений у корупційних скандалах, пов’язаних з розтратою державного майна на мільярди доларів США.

Колишні співробітники описують періоди керування Олександра Стояна, як монголо-татарське нашестя під яке потрапила профспілкова структура. Розпродувалося усе, що тільки було можливо продати: санаторії, готелі, бази відпочинку тощо. Гроші розподіляли між Олександром Стояном і тими політиками, які його покривали. Більшість санаторіїв дісталися безпосередньо родині Олександра Стояна, включно з об’єктами в окупованому Криму. Зокрема, один зі співрозмовників повідомив редакції, що Олександр Стоян вивів на контрольованих ним осіб санаторій на Західній Україні «Квітка полонини», від якого досі отримує прибуток. На гроші отримані від розпродажу державного майна під час своєї каденції, Олександр Стоян побудував заміський комплекс «Лісове ранчо», яке, щоб уникнути конфіскації на користь держави, оформив, як і все своє майно, на дочку Катерину Стоян.

Крім цього, Олександра Стояна нещодавно звинуватили у скоєнні злочинів, які передбачені ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

За цими подіями уважно стежить громадськість і журналісти, які очікують від правоохоронних органів об’єктивних результатів слідства стосовно протизаконних дій Катерини Стоян, без корупційного тиску на слідчі органи одіозної сім’ї Олександра Стояна.


  25 Червня

  Залужний закликав США забезпечити «вогневий паритет» із Росією, щоб стабілізувати ситуацію на Луганщині

  у ГУР відреагували на погрози РФ атакувати посольство США

  У Пентагоні розповіли, коли Україна отримає чергову партію HIMARS

  сім вимог ЄС не лякають, бо «ми успішно виконали сотні»

  Україна пропонує постачати до Німеччини електроенергію зі своїх АЕС

  24 Червня

  На Банковій спростовують нібито плани щодо відставки очільника СБУ Баканова

  МАГАТЕ направила інспекторів для проведення перевірок на Південноукраїнській АЕС

  На війні проти України Росія використовує застарілі боєприпаси з сучасними елементами – МВС

  Кремль планує «серію терактів» у Білорусі, щоб втягнути її у війну в Україні – українська розвідка

  Реальна загроза для Молдови збувається

  Кабмін рекомендує почати навчання в школах з вересня, у ВНЗ – з середини серпня

  у Берліні триває конференція з харчової безпеки

  Завершено розслідування щодо захоплення держвлади – ОГП

  Україна отримала статус кандидата в члени ЄС

  Суд у Львові заборонив колишню «Партію політики Путіна»

  Упродовж дня через обстріли військ РФ на Донеччині загинули 6 мирних жителів – ОВА

  БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ