Думка Країна Події Права людини Публікації У фокусі

Известного адвоката и общественного деятеля правоохранители признали потерпевшим от незаконных действий дочери экс-нардепа Стояна, который голосовал за языковой закон «регионалов»

Известного адвоката и общественного деятеля правоохранители признали потерпевшим от незаконных действий дочери экс-нардепа Стояна, который голосовал за языковой закон «регионалов»

Користуючись зв’язками батька, екс-«регіонала» й «тушки» Олександра Стояна, його дочка, Катерина Стоян, системно шантажує відомого адвоката й громадського діяча.

Як стало відомо NW, «мажорка» з родини нардепа шістьох скликань і колишнього профспілкового боса, три роки тому подала позов до суду на колишнього чоловіка, відомого столичного адвоката й громадського діяча. Позов мав фіктивний характер. Його головно метою було: вчинити психологічний тиск на колишнього чоловіка, щоб змусити його відмовитися від власного сина.

Зрозумівши, що програє суди, дочка Стояна ініціювала проти адвоката брудну інформаційну кампанію, знищуючи його репутацію як професійного адвоката і громадського діяча.

Під час журналістського розслідування вдалося з’ясувати, що дочка-«мажорка» працює у київському п’ятизірковому готелі HYATT, на роботу в який вона потрапила завдяки протекції свого впливового, на той час, батька, Олександра Стояна. Як стверджують її колишні колеги, вона змусила багатьох із них звільнитися, оскільки вони не могли підлаштуватися під неї, під її мажорські повадки. А завдяки впливовому батькові, Катерині Стоян усе вибачалося. Більше того, використовуючи зв’язки батька, «мажорка» нещодавно намагалася обійняти посаду свого колишнього керівника.

Враховуючи інформаційний тиск, який шкодить діловій репутації, й погрози від дочки екс-«регіонала», адвокат звернувся стосовно неправомірних дій «мажорки» до правоохоронних органів із заявою. Зараз відкрито кримінальне провадження, правоохоронці виконують слідчі дії, а адвоката визнано потерпілим від протизаконних дій дочки Стояна.

Під час журналістського розслідування, редакції вдалося з’ясувати, що дочки Олександра Стояна постійно конфліктують зі своїми чоловіками. Так чоловік старшої доньки Стояна від першого шлюбу, Аннети, безслідно зник у той період, коли Олександр Стоян був при владі. Як стверджують чутки, ця родина з ним розправилася фізично, лишивши сиротою, старшого онука Олександра Стояна.

Також, під час журналістського розслідування, вдалося з’ясувати, що Олександр Стоян – колишній народний депутат шістьох скликань. «Тушка» – у 2005 р. перейшов з «Нашої України» в Партію регіонів. До 2005 р. очолював Федерацію профспілок України. Тому вважався «профспілковим босом регіоналів». У 2012 році у складі Партії регіонів проголосував за скандальний закон «Про засади державної мовної політики», який суперечив Конституції України й був спрямований на знищення української мови.

Під час своєї каденції як голови Федерації профспілок України, неодноразово був помічений у корупційних скандалах, пов’язаних з розтратою державного майна на мільярди доларів США.

Колишні співробітники описують періоди керування Олександра Стояна, як монголо-татарське нашестя під яке потрапила профспілкова структура. Розпродувалося усе, що тільки було можливо продати: санаторії, готелі, бази відпочинку тощо. Гроші розподіляли між Олександром Стояном і тими політиками, які його покривали. Більшість санаторіїв дісталися безпосередньо родині Олександра Стояна, включно з об’єктами в окупованому Криму. Зокрема, один зі співрозмовників повідомив редакції, що Олександр Стоян вивів на контрольованих ним осіб санаторій на Західній Україні «Квітка полонини», від якого досі отримує прибуток. На гроші отримані від розпродажу державного майна під час своєї каденції, Олександр Стоян побудував заміський комплекс «Лісове ранчо», яке, щоб уникнути конфіскації на користь держави, оформив, як і все своє майно, на дочку Катерину Стоян.

Крім цього, Олександра Стояна нещодавно звинуватили у скоєнні злочинів, які передбачені ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

За цими подіями уважно стежить громадськість і журналісти, які очікують від правоохоронних органів об’єктивних результатів слідства стосовно протизаконних дій Катерини Стоян, без корупційного тиску на слідчі органи одіозної сім’ї Олександра Стояна.


22 Травня

У Києві усунули багаторічну проблему: подробиці

Мінекономіки повідомляє про підписання рамкової угоди для втілення Ukraine Facility

Верховна Рада створила ТСК щодо закупівель дронів і спорудження фортифікацій

Парламент ухвалив закон про єдину роумінгову зону з ЄС

Поліцейські Києва стали мобільнішими та отримали перші результати (ФОТО)

Фінляндія виробляє у понад п’ять разів більше артилерійських боєприпасів, ніж до лютого 2022 року – міністр

Метро на Виноградар 2.0: чи врятує новий тендер сумнозвісний довгобуд?

Як вирахувати калорійність готової страви: простіше, ніж здається на перший погляд

Зеленський обговорив з Алієвим енергетичну ситуацію в Україні

У Києві сьогодні обмежать рух транспорту: схема

Шевченко і Пушкін. Різні погляди на давню Русь

У Пентагоні відреагували на прохання України дозволити бити по Росії зброєю США

21 Травня

В Білгороді-Дністровському започатковано щорічну премію “Учитель та Вихователь року”

Громада Київщини передала в Харків спеціальне харчування: подробиці

Нардеп Гривко відкликав свій законопроєкт щодо оподаткування громадян, які мають менше трьох дітей

Євросоюз не має сумнівів щодо легітимності Зеленського – Стано

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ