СпортУ фокусі

Україна не бойкотуватиме Паралімпіаду-2026 попри допуск росії та білорусі

Україна не бойкотуватиме Паралімпіаду-2026 попри допуск росії та білорусі

Президент Національного паралімпійського комітету України Валерій Сушкевич заявив, що країна відкидає можливість бойкоту Паралімпіади-2026, навіть після рішення допустити до змагань паралімпійців росії та білорусі під національними прапорами.

Про це розповідає NewsWeek

Позиція керівництва комітету

Сушкевич наголосив, що українська делегація не скористається опцією не брати участі в Іграх. У такому рішенні відображено прагнення захистити інтереси спортсменів і зберегти їхнє право на виступ на міжнародній арені.

“Якщо ми не поїдемо, це означатиме дозволити Путіну здобути перемогу над українськими паралімпійцями, над Україною, виключивши нас з Ігор. Цього не буде!”, — зазначив Сушкевич.

Мотиви та можливі наслідки

За словами керівництва, відмова від участі фактично означатиме політичну поразку й позбавлення спортсменів можливості змагатися. Комітет підкреслює необхідність протистояти політичному тиску та підтримати підготовку українських паралімпійців до Ігор.

Поділитись: