У світі

Трамп припустив, що Путін надає Ірану обмежену підтримку

Трамп припустив, що Путін надає Ірану обмежену підтримку

Президент США Дональд Трамп у розлогому інтерв’ю на Fox News Radio в ефірі програми The Brian Kilmeade Show висловив думку, що президент росії Володимир Путін може надавати Ірану деяку, хоча й обмежену, допомогу.

Про це розповідає NewsWeek

«Я думаю, що він може допомагати йому (Ірану) трохи, так, гадаю. І, мабуть, він думає, що ми допомагаємо Україні, правда?» — сказав Трамп.

У своїй заяві Трамп не вдавався в деталі стосовно форм чи масштабу можливого сприяння, обмежившись припущенням про часткову підтримку. Коментарі прозвучали на тлі загострення уваги до діяльності безпілотних апаратів у регіоні та міжнародних напружень між державами.

Реакція України

Раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що Україна готова допомогти США після звернення Вашингтона щодо протидії іранським безпілотникам на Близькому Сході. Київ неодноразово декларував готовність надавати необхідні консультації та обмінюватися досвідом у питаннях оборонних технологій.

Слова Трампа про безпеку від дронів

На запитання, чи потребують США допомоги у сфері захисту від дронів, Трамп відповів, що американські сили самодостатні та не залежать від зовнішньої допомоги в цій сфері, наголошуючи на технічних можливостях країни.

“Ми самі даємо собі раду. Ми знаємо про дрони більше, ніж будь-хто інший. У нас, власне, найкращі дрони у світі”, — додав він.

Заяви лідерів відображають різні підходи до питань безпеки та зовнішньої політики й можуть впливати на подальші дипломатичні контакти між залученими сторонами.


13 Квітня

Україна вперше захопила позицію без участі піхоти завдяки роботам

Атака БпЛА на Харківщині: у Куп’янському районі загинула 74-річна жінка

На Волині спекли паску вагою 200 кг і висотою понад метр

Скільки заробляють астронавти місії Artemis: реальні суми

Україна отримала технічну поразку на Кубку світу з водного поло

Meta створює ШІ-клон Марка Цукерберга для внутрішнього спілкування

Дрони атакували хімзавод з виробництва аміаку в Череповці, росія

Вітчима засудили до довічного за роки ґвалтування падчерки

Єврокомісія очікує кваліфікованого голосування після виборів в Угорщині

ГУР МО України ідетифікувало російських військових, причетних до ракетного удару по Сумах на Вербну неділю 2025 року

Кремль відмовиться вітати Мадяра через «недружність» Угорщини

Німеччина очікує швидке розблокування €90 млрд для України

На Сумщині дрон влучив у поліцейське авто, є поранений

Як українці в Празі зберігають великодні традиції для дітей

Двоє школярів загинули в ДТП на Волині, 17-річного водія затримали

Зеленський доручив підготувати нові безпекові угоди після роботи на Близькому Сході

БІЛЬШЕ НОВИН