На фронті від початку доби відбулося 93 бойові зіткнення — Генштаб
Сили оборони України продовжують стримувати атаки військ російської федерації вздовж усієї лінії фронту. За оперативною інформацією Генерального штабу Збройних сил України станом на 16:00, від початку доби кількість бойових зіткнень сягнула 93.
Про це розповідає NewsWeek
Інтенсивні бої на сході України
Російські війська не зменшують інтенсивності штурмових дій, зосереджуючи основні зусилля на кількох напрямках. Зокрема, активність противника зафіксована на Покровському, Костянтинівському, Південно-Слобожанському, Куп’янському та Лиманському напрямках.
На Покровському напрямку ворог здійснив 23 спроби прорвати українську оборону, з яких підрозділи Сил оборони вже відбили 15 атак. Напружені бої тривають також на Костянтинівському та Олександрівському напрямках.
Обстріли та наслідки для цивільного населення
У Північно-Слобожанському та Курському напрямках зафіксовано одну ворожу атаку, а також 49 обстрілів, серед яких були застосовані реактивні системи залпового вогню. Внаслідок обстрілів артилерією постраждали громади Волфине, Рижівка та Бояро-Лежачів Сумської області.
“Генштаб зазначає, що на низці напрямків бої тривають, ситуація залишається напруженою”.
Загалом обстановка на фронті характеризується високою динамікою бойових дій, а українські військові продовжують тримати оборону попри активізацію ворожих штурмів.