АктуальноНовиниПолітикаУ світі

У Стамбулі триває зустріч делегацій США та Росії про дипломатичні питання

У Стамбулі триває зустріч делегацій США та Росії про дипломатичні питання

У Стамбулі 10 квітня розпочалася нова зустріч делегацій Сполучених Штатів Америки та росії. За інформацією прокремлівських медіа, переговори триватимуть приблизно чотири години.

Про це розповідає NewsWeek

Згідно з даними російських ЗМІ, під час зустрічі сторони знову порушують питання функціонування дипломатичних представництв. Попередні консультації відбулися 27 лютого та тривали більш ніж шість годин, однак цього разу формат переговорів буде коротшим.

Очолить російську делегацію посол Олександр Дарчієв, а американську представлятиме заступник помічника держсекретаря у справах Європи та Євразії Соната Коултер.

“Під час нового раунду консультацій російська сторона говорить про повернення вилученої дипвласності й порушить питання про відновлення прямого авіасполучення”, – зазначають російські ЗМІ.

У Державному департаменті США підкреслили, що питання України не включене до порядку денного переговірного процесу 10 квітня.

Поділитись: