Новини Спорт

Збірна України перемогла Фінляндію

В Гельсінкі відбувся матч кваліфікації на Чемпіонат світу-2022 між збірними Фінляндії та України, інформує NW.

Збірна України вийшла на матч зі схемою 1-5-4-1: Пятов – Тимчик, Забарний, Кривцов, Матвієнко, Соболь – Ярмоленко, Степаненко, Шапаренко, Циганков – Яремчук. Фіни грали в звичні для себе 1-5-3-2, з зірковою парою форвардів в основі – Пуккі, Пох’янпало.

Поєдинок розпочався з голу збірної України, на 4-й хвилині Андрій Ярмоленко пробив із-за меж штрафного майданчика і влучив точно в кут фінських воріт. 1:0! Цікаво що Андрій забив «неробочою» правою ногою, цей гол став для Ярмоленка 43-ім за збірну України, до Андрія Шевченка залишилося 5 голів.

Після голу фіни більше контролювали м’яч, а наші гравці вибігали в контратаки та пробивали по воротам, але небезпечних моментів не було. На 29-й хвилині фіни заробили кутовий, після подачі якого Пох’янпало пробив по воротам та Пятов відбив м’яч на ногу Матвієнку, але Микола припустився грубої помилки вибивши м’яч прямо в ногу Тіємму Пуккі від якого він залетів у наші ворота. 1:1!

Проте на 34-й хвилині нашій збірній після вкидання ауту вдалася комбінація Ярмоленко-Тимчик-Циганков-Яремчук, яку Роман завершив точним ударом по воротах Лукаша Градецькі. 2:1! Ще в першому таймі був момент у Циганкова, однак Віктор пробив над поперечиною. На перерву команди пішли за мінімальної переваги збірної України.

В другому таймі українці володіли перевагою, але не могли забити. Найнебезпечнішим моментом фінів був удар Робіна Лода зі штрафного, який відбив Пятов. В кінці матчу могли забивати «свіжі» Артем Довбик та Сергій Булеца, проте рахунок в другому таймі не змінився. Збірна України здобуває свою першу перемогу у відборі та готується до надважливого матчу проти Боснії та Герцеговини, який відбудеться 12 жовтня у Львові.