LifeStyle

Чому чоловік перестав цілувати вас: прості пояснення

Чому чоловік перестав цілувати вас: прості пояснення

Поцілунки — один із найінтимніших і найромантичніших жестів у будь-яких відносинах. Однак бувають моменти, коли партнер перестає цілувати вас у губи — і це небезпідставно може спричинити занепокоєння. Але далеко не завжди це означає, що настав час переживати. Скоріше навпаки, передає KURAZH.

Стрес та втома

Першою причиною, чому партнер може перестати виявляти бажання поцілувати, може бути стрес та втома. Велике навантаження на роботі, особисті проблеми та інші фактори здатні негативно впливати на психічний і фізичний стан людини. У таких випадках у вашого коханого може просто не залишатися енергії та бажання на поцілунки.

Проблеми зі здоров’ям

Якщо кохана людина раптом перестала цілувати вас у губи, причиною можуть виявитися і проблеми зі здоров’ям. Проблеми із зубами чи відчуття застуди, хворе горло — все призводить до дискомфорту за будь-яких оральних контактів, тож тут не до поцілунків. У такому разі можна просто почекати і допомогти йому одужати або усунути проблему.

Він не почувається комфортно

Третьою причиною, чому чоловік раптом перестав вас цілувати, може бути його психологічний стан. Партнер з якоїсь причини почувається некомфортно. У такому разі спілкування та відкритість можуть допомогти вам вирішити цю проблему… Втім, це рішення допоможе вам у 90% негараздів у стосунках.

Рутина

Якщо ви знаходитесь у тривалих відносинах, то рутина може стати ще однією причиною, чому чоловік або бойфренд раптово охолов. Може здаватися, що ви вже знаєте все про коханого, але рутина здатна вбити пристрасть і бажання інтимних жестів. Цю проблему можна вирішити, додавши у спільне життя та відносини трохи різноманітності, щоб повернути романтику. Тоді повернуться поцілунки.

У нього зникли почуття

На жаль, найчастіше у чоловіків зникає бажання проявляти себе в романтичному плані саме із втратою почуттів. Якщо партнер поводиться більш холодно, в цілому менше з вами взаємодіє і придивляється, ніби щось вирішуючи, час бити на сполох. Поговоріть щиро та чесно. Можливо, партнер просто надумав проблему. А як тільки зрозуміє, що все гаразд, поводитиметься, як раніше.

Несподівані зміни у романтичних відносинах, особливо такі, хоч і викликають на сполох, за фактом звичайне явище. Ну, хто хоче залишитися без поцілунків! Але якщо ви відкриті до спілкування, то ви зможете вирішити ці проблеми та зберегти свої стосунки і навіть зробити їх ще міцнішими.


17 Червня

Підрядник та інженер з технагляду завдали збитків громаді на Київщині

ВРП відсторонила суддю Верховного суду Князєва від посади через подання про звільнення

Кому подходят массивные колье: советы по стилю

Рада ЄС продовжила санкції проти РФ, запроваджені через анексію Криму

Глобальний саміт миру в Швейцарії практично став найважливішою дипломатичною подією за весь час російсько-української війни – Олександр Левченко

хто зможе отримати компенсацію за втрачене майно?

Працівників агросектору бронюватимуть від мобілізації на рік – в.о. міністра

Ціни в Києві: що подорожчало у столиці найбільше

«Загадка, яку ще треба розкрити»: як виникло українське козацтво

«немає правової проблеми» у наданні Україні 50 млрд доларів за рахунок прибутків від активів Росії

Подарований котедж під Києвом, катер товариша і Мустанг сестри: чим (не) багатий скандальний директор КП “Київекспертиза”

Трамп обіцяє «розібратися» з обсягами допомоги Україні

У Києві “швидка”, яка їхала на місце ДТП, зіткнулась з легковиком

З 80 до 78 скоротилося число країн, які підписали Бюрґенштокське комюніке

16 Червня

Подруга підлітка зняла на відео, як її приятель знущається з пенсіонера: як відреагували у поліції

Присутність РФ на другому Саміті миру свідчитиме про рішення Москви закінчити війну – Зеленський

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ