LifeStyle Спорт Суспільство

Красень-боксер із чуйним серцем: інтерв’ю з відомим українським боксером Владиславом Сіренко

Красень-боксер із чуйним серцем: інтерв’ю з відомим українським боксером Владиславом Сіренко

 Український бокс вже давно показав усьому світу на що ми здатні.  Після ери братів Кличків, наш бокс і досі залишається в центрі уваги. У нас багато чудових, хороших боксерів, які гідно представляють нашу країну у світовому боксі.

Журналіст NW Юлія Павліченко поспілкувалась з відомим українським боксером Владиславом Сіренко, який відразу погодився на інтерв’ю, не дивлячись на свою зайнятість, а це означає, що він поважає журналістів, що не може не радувати.

Владислав Геннадійович Сіренко: повний вік – 27 років, зріст – 192 см, , корінний киянин, на даний час є непереможним професійним боксером, виступає у важкій ваговій категорії. Є срібним призером молодіжного чемпіонату Європи 2013 року, бронзовий призер чемпіонату України у 2014 році серед любителів. За свою професійну кар’єру немає жодної поразки, 19 боїв, серед яких 15 перемог достроково – нокаутом.

Українські боксери завжди будуть у топі

– Владиславе, в Інтернеті про ваш зріст вказується різна інформація, від 189 до 194 см, то все ж таки, який ваш точний зріст?

– Зріст може змінюватися під час тренувань, дивлячись, які навантаження йдуть на організм, а взагалі зріст у мене 192 см (сміється).

Ви маєте вищу освіту?

– Так, наразі я вчусь на аспірантурі педагогічного університету імені Михайла Драгоманова (спеціальність – фізичне виховання).

– Ви завжди займались боксом?

– Я з дитинства займався спортом, починав із футболу, грав у команді до 9 класу, потім мені батько порадив піти у кікбоксинг, а згодом я вирішив займатись боксом. На той момент мені було, здається, 16 років.

– Ви часто подорожуєте, якими іноземними мовами ви володієте?

– Я добре розмовляю на англійській мові, вважаю, що знання цієї мови вистачить, щоб спілкуватись у будь якій частині світу. Німецьку мову я вчив, щоб хоча б знати елементарні фрази та вирази, але вона мені чомусь «не зайшла».

Бокс – це ваша основна частина життя, а якесь хобі чи заняття яке приносить вам задоволення?

– Звісно, я – автомобільний фанат (хто слідкує за моїми соцмережами, знає – де б я не був, обовʼязково відвідую автомобільні музеї, виставки).  Крім того, люблю рибалити, грати шахи. Загалом, окрім боксу, в мене є багато улюблених занять).

– Так як ви часто подорожуєте, у вас є улюблена країна?

– Мені сподобалась Франція, Німеччина. У Сполучених Штатах подобається саме Каліфорнія (а загалом у мене є бажання здійснити подорож Америкою –  відвідати різні штати, адже кожен з них має свою історію, закони, які відрізняються від інших). Говорячи про улюблені місця – мені дуже сподобався Кейптаун (Південно-Африканська Республіка), дуже гарне місто, хочу туди знову повернутися, хоча переліт туди дуже важкий та довгий (сміється).

Щира посмішка та чуйне серце, ось головна прикраса справжнього спортсмена

Саме в Кейптауні Владислав Сіренко здобув швидку перемогу, коли вже в першому раунді переміг технічним нокаутом конголезького боксера Найфе Дідбуо, завоювавши вакантний титул чемпіона за версією WBF (прим.журналіста).

В Україні ваш останній поєдинок відбувся в грудні минулого року, за кордоном в цьому році ви проводили поєдинки?

– Ні, той поєдинок був крайнім. Планували провести поєдинок у червні місяці цього року, здається, в Одесі, але у зв’язку з війною самі розумієте, що поєдинок не міг відбутися.

Для спортсмена тренер є дуже важливою людиною, що ви можете розповісти саме про свого тренера? 

– Стосовно моїх відносин з тренером то можу сказати що ми працюємо з 2016 року з моменту мого першого професійного поєдинку. В нас прекрасне взаєморозуміння і я задоволений співпрацею.  Башир – чудова людина і для мене він не тільки тренер, а ще й друг та людина,  якій я дуже довіряю. В нього величезний тренерський та життєвий досвід. Завжди прислухаюсь до його порад.  

Багато хто чув про історію, як ви продали свій чемпіонський пояс, щоб допомогти одній родині, розкажіть нам більш детально?

– Прочитав історію про сімʼю Ялових –  пʼятьох дітей, яких війна зробила сиротами. Мама загинула від снаряду прямо на руках старшого сина, Ярослава. Таких історій зараз дуже багато, насправді. Але побачивши інтервʼю Славіка, вирішив хоч якось допомогти – так він вразив своєю мужність, чуйністю і витримкою. Організували з командою благодійний аукціон, на якому продав свій чемпіонський пояс WBA Asiа. Покупець – компанія Розетка – одразу перерахувала кошти на рахунок Ярослава, який єдиний із пʼятьох повнолітній (йому 18 років), він же ж і став опікуном для своїх братів та сестер, щоб їх не забрали у сиротинці.

Сподіваюсь, ці кошти хоч трошки полегшили життя цієї сімʼї. Знаю, що складають на власне житло, оскільки власний будинок зруйновано. Хочу, щоб в цих дітей була гарна доля.

– З вашого боку це дуже благодійний вчинок, ми пишаємось, що серед наших спортсменів є такі хороші люди.

– Дякую (скромно посміхається).

Ви маєте таку гарну посмішку, зізнавайтесь носили раніше брекети чи елайнери?

– Ні, ніколи не носив, дякую моїм батькам та Богу, що мені пощастило мати природню посмішку без усіляких брекетів та пластинок.

Ваші рідні приходять подивитись на поєдинки з вашою участю?

– Так, звісно мої близькі та родичі приходять мене підтримати, але свою маму я бережу від зайвих стресів – знаю, що вона дуже переживає за мене.

– Ви наразі живете в США, чим ви займаєтесь?

– Я допомагаю Роберту Хеленіусу, у якого на днях буде поєдинок з Деонтеєм Вайлдером, готуватись до бою в якості спаринг-партнера. А загалом моя мета в США – отримати можливість виходити на ринг саме тут. Мені подобається ця країна. У боксерських спортзалах я зустрічаю багатьох відомих спортсменів і їх тренерів, можливо в цій країні я навчусь чомусь новому. Хоча сумую за Україною дуже. 

В одному з інтерв’ю ви здається сказали, що сини шейхів у бокс не підуть, було таке?

– Так, я таке казав, бо вважаю, що бокс –  це спорт для бідних, тобто не багатих людей, тому й сини шейхів та багатих у бокс не приходять.

Щоб ви порадили дітям, які хочуть займатись боксом, ви б їх відмовляли, чи навпаки заохочували?

– Я б ніколи нікого не відмовляв від заняття боксом. Я взагалі вважаю, що кожна людина повинна обов’язково займатись спортом, тільки діти повинні розуміти, що займатись для себе  – це одне, а професійний спорт – це вже зовсім інше. Не кожен зможе витримати таке навантаження, як фізичне, так і психологічне. 

Моя порада: у житті треба займатись тим, що ти любиш, до чого в тебе лежить душа, і тоді все обов’язково вийде.

– Що ви відчуваєте до своїх суперників, коли ви на ринзі?

– Дуже тяжко описати ці відчуття. Це щось особливе. Мене, напевно, зможуть зрозуміти тільки ті, хто виходив у ринг. Коли звучить звук гонгу, то все інше відходить на другий план. В ринзі є тільки ти і суперник. І там немає емоцій – тільки робота. Емоції дуже заважають і можуть зіграти погану роль. Тому, на мою думку, професійні боксери можуть і мають справлятися з різними емоціями як в ринзі, так і поза ним. 

Владислав Геннадійович Сіренко є перспективним українським боксером, у якого попереду ще багато перемог та нових можливостей. Бажаємо йому спіху, міцного здоров’я  та не забувати про свою рідну країну Україну. Все буде Україна!!!


27 Квітня

Стало відомо скільки об’єктів на Київщині змогли відбудувати після обстрілів

Україна і «китайська Європа». Чого очікувати від візиту очільника Китаю?

Ташева прочитала лист кримського політв’язня Нарімана Джеляла у його день народження

в Держдепартаменті передбачають «швидкі зміни» на фронті

Уряд Данії погодив додаткові 590 мільйонів євро військової допомоги Україні у 2024 році

Де зустрітися з друзями: ТОП-5 барів Києва з найсмачнішими коктейлями

«Українець свідомого вибору». Що зробило Казимира Малевича творцем сучасного мистецтва?

Уряд збільшив суму мікрогрантів для Харкова – Шмигаль

Остін оголосив про виділення США 6 мільярдів доларів безпекової допомоги Україні

Іспанія надасть Україні ракети для Patriot та готує до відправки танки Leopard – Міноборони

26 Квітня

У Польщі і Румунії проросійські сили готують антиукраїнські провокації: що відомо

У Києві висадять спеціальні рослини та траву, яку не потрібно буде косити

Законодавство України не має інструментів для примусового повернення чоловіків з-за кордону – Фріс

з якою метою і як це може вплинути на війну Росії проти України

Міноборони Естонії заявляє про передачу Україні двох патрульних катерів

Міністра Сольського звільнили з-під варти – Мінагропрод

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ