Лікарню на Херсонщині обстріляла росія: поранені медсестри
У Херсонській області внаслідок артилерійських та авіаційних атак російських сил постраждали семеро осіб, серед яких дві медичні сестри. Атакуючі застосовували артилерію, міномети, реактивні системи залпового вогню та безпілотники, що спричинило численні ушкодження інфраструктури та поранення цивільних.
Про це розповідає NewsWeek
Поранені медичні працівники та персонал
Поліція Херсонської області зафіксувала, що територію лікарні в Білозерці неодноразово обстрілювали з артилерії. Внаслідок ударів постраждали дві медичні сестри — 29 та 53 років, а також 59-річний технічний працівник закладу, які отримали поранення різного ступеня тяжкості та були доставлені до медичних закладів для надання допомоги.
Атаки на житлові райони та пошкодження об’єктів
У Херсоні в мікрорайоні “Корабел” зафіксовано напад із застосуванням FPV‑дрона, через який 49‑річний чоловік зазнав мінно-вибухової травми та вогнепального уламкового поранення спини. Центральна частина міста також опинилася під артилерійським вогнем, внаслідок чого був пошкоджений місцевий музей.
Крім того, обстрілам із реактивних систем залпового вогню піддалися Антонівка та Широка Балка, що призвело до руйнувань житлових і суспільних об’єктів та загрози для мирних мешканців.
Поліція Херсонщини документує наслідки атак і фіксує чергові воєнні злочини росії проти цивільного населення, зокрема збирає матеріали для подальшого розслідування та притягнення винних до відповідальності.