Події

Українська ППО знешкодила 80 ворожих безпілотників за ніч

Українська ППО знешкодила 80 ворожих безпілотників за ніч

Протягом ночі з 21 на 22 січня російські військові здійснили масовану атаку на українські позиції, використовуючи 94 ударні безпілотники різних типів. Серед них переважали дрони Shahed і Gerbera, а також безпілотники інших модифікацій. За інформацією Командування Повітряних Сил Збройних Сил України, близько 55 атакуючих апаратів становили саме «шахеди».

Про це розповідає NewsWeek

За результатами проведеної протиповітряної операції українська оборона продемонструвала значну ефективність.

За попередніми даними, станом на 09:00, протиповітряною обороною збито/подавлено 80 ворожих БпЛА типу Shahed, Gerbera і дронів інших типів

. Це означає, що силам ППО вдалося нейтралізувати переважну більшість атакуючих апаратів, що суттєво знизило потенційну загрозу для цивільних та військових об’єктів на території України.

Масштаб завданої шкоди

Незважаючи на високу результативність протиповітряної оборони, деякі ворожі безпілотники все ж досягли своїх цілей. Зафіксовано прямі влучання десяти ударних БпЛА на десяти різних локаціях на території України. Крім того, уламки знешкоджених ворожих дронів впали на чотирьох локаціях, що також могло призвести до певних матеріальних збитків та загрози для населення.

Тривалість бойових дій

На момент складання звіту атака російських військ продовжувалася. В українському повітряному просторі залишалися кілька ворожих безпілотників, які все ще представляли потенційну загрозу. Українські системи протиповітряної оборони залишалися в режимі повної боєготовності, готові до перехоплення та знешкодження будь-яких додаткових атак противника.

Поділитись: