Актуально Новости Общество Политика Страна

Первого сентября детектор лжи едет на урок к депутатам

Поделиться

Первого сентября детектор лжи едет на урок к депутатам

Першого вересня, незважаючи на коронавірус, діти йдуть до школи, студенти – до своїх вишів, а народних депутатів України запрошують офіційно перевіритися на Першому в світі ліцензованому пересувному детекторі брехні у рамках проекту «Перший прозорий», передає NW.

Отже, 1.09.2020 року, о 10:00 біля стін Верховної Ради відбудеться громадська акція «Скажи правду людям – поліграф для депутата». Організатори заходу – низка громадських об`єднань, серед яких ГО «Світле майбутнє України», ГО «Антирейдерський комітет», ГО «Вільні люди» та інші, закликають депутатів пройти мобільний поліграф не відкладаючи, прямо перед стінами парламенту, на очах у людей.

«Символічно, що ця акція запланована на «День знань» – 1 вересня, коли діти, молоде покоління йде до учбових закладів здобувати освіту, навчатися принципам відповідального дорослого життя. А тут, в столиці, ми запрошуємо сучасних політиків, народних обранців показати суспільству хто є хто, показати приклад усім громадянам! У нас є діючий сучасний поліграф, у нас працює ліцензований, професійний поліграфолог, у нас є обладнана за всіма стандартами, схвалена асоціацією поліграфологів України, «Прозора кімната», де людина зможе сконцентруватися лише на запитаннях та своїх відповідях», – розказав один із організаторів заходу, волонтер, активіст і громадський діяч  Яків Осташ.

Отже, за його словами, немає жодних перепон для дійсно народного, сумлінного депутата, який обіцяє боротьбу з корупцією та прозорі відносини з народом, щоб не пройти перед очима людей наш пересувний детектор брехні, не завітати до нашої «Прозорої кімнати».

«Якщо ти працюєш на інтереси держави, не порушуєш закони, не береш хабарів – тобі нема чого боятися. Навпаки своїм прикладом ти покажеш, що у владі дійсно є чесні люди! І це буде величезний плюс для такого депутата. Принаймні, сподіваємося побачити хоча б одного чесного депутата, який не злякається відповісти на прості питання щодо своїх вчинків, своєї діяльності», – додав він.

Як повідомляють активісти, питання, які зададуть народним депутатам, якщо хтось з них зважиться довести свою чесніть і патріотизм, плануються наступні:

 • Чи отримував хабара для лобіювання економічних інтересів (голосування за певні закони)  бізнесових структур?
 • Чи співпрацював із спецслужбами Росії або інших країн?
 • Чи порушував колись закони України?
 • Чи розголошував державні таємниці?
 • Чи включав у передвиборчі програми пункти, які не збирався виконувати?

У вівторок 1 вересня  журналістів, активістів та усіх небайдужих громадян організатори запрошують прийняти участь у безпрецедентній акції «Скажи правду людям – поліграф для депутата», що відбудеться 1.09.2020р., о 10:00 біля Верховної Ради. (вул. М. Грушевського, 5).

Нагадаємо, раніше NW повідомляв, що завтра розпочнеться четверта сесія Ради.


  1 декабря

  Майк Тайсон хочет проводить бои каждые два месяца

  Toyota презентовали эко-водородный седан

  Стала известна дата локдауна в Украине

  Обыски СБУ на Закарпатье: Венгрия вызвала посла Украины и обратится в НАТО

  На Солнце произошла мощнейшая вспышка

  В Беларуси число политзаключенных достигло 145 человек

  Уничтожение лесов Амазонки в Бразилии достигла самого высокого уровня за 12 лет

  Хорватия усиливает правила пересечения границы: что это значит для украинцев

  Во время локдауна общественный транспорт будет работать

  Минимальная пенсия выросла на 57 грн

  Стало известно, почему УЕФА присудил сборной Украины техническое поражение в Лиге наций

  Убыток «Газпрома» превысил $3 млрд

  Баскетбол. Мужская сборная пробилась на Евробаскет

  Киев токсичный: выяснилось, где самый грязный воздух в столице

  Глава МОЗ подтвердил, что карантин выхдня не сработал

  Зе-команда передумала срочно вводить локдаун

  БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ